Knack

79,00 ₺
Vergi dahil
Adet

[Önemli] Oyun Uygulamasına Bağlantı Sonu “KNACK's Quest” 
29 Mart 2018'den itibaren “KNACK Quest” Oyun Uygulamasına bağlantı hizmeti sona erecek. Artık kullanamayacağınız işlevleri onaylamak için lütfen aşağıdakileri okuyun.

- Hizmetin Sona Erme Tarihi ve Süresi 
29 Mart 2018 2AM (PST)

- Artık kullanamayacağı işlevler: 
Duraklat Menüsünün altında 'Öğe Al'

Oyun Uygulaması ile bağlantı hizmetinin sona ermesinden sonra hala PlayStation 4'te KNACK oynayabileceksiniz.

İnsanoğlu, tehlikeli bir yeni tehditten korunmak için olası bir kahraman olan Knack'e dönmelidir. Mübarek olmayan Knack sadece üç metre yükseklikte duruyor, ama gizemli antik kalıntıların gücü sayesinde, güçlü bir kabağa hatta devasa bir yıkım makinesine dönüşebiliyor. Knack, insanoğlunun istilacı goblin ordusuna karşı gelmeyi tek umuduna çevirmesidir, ancak emanetlerdeki gerçek gücü kullanmak, tüm dünyayı riske atmakla tehdit edebilir.

Günümüzde video oyunlarındaki en büyük akıllardan biri olan Mark Cerny'den Knack ™, oyuncuları muhteşem güçler elde etmeye ve sadece PlayStation®4 sistemi için özel olarak benzersiz ve canlı bir dünya keşfetmeye davet eden devasa boyutlarda eğlenceli bir maceradır.

Çarpıcı grafikler - Ayrıntılı karakterler ve ortamlar, 90 dakikalık çarpıcı cutscenes ve PS4 ™ sisteminin gücü ile hayata geçirilen benzersiz bir karaktere sahip. İki oyunculu coop - Bir arkadaş eğlenceye her an girebilir. bırak-out kooperatif playOld-okul gelecek gen karşılar - goblinler, robotlar, tanklar ve daha fazla orduları yolunuzu açmak ve parçalamak için emanetler toplayın!

Herkes için eğlenceli - Aksiyon dolu oyun, basit kontroller, ancak zorlu ve çeşitli düşman AI özellikleri.

22 Öğeler