Killzone Shadow Fall

59,00 ₺
Vergi dahil
Adet

Killzone 3'ün olaylarından otuz yıl sonra, dünya, iki rakip grupla, Helghast ve Vektans ile çok geniş bir duvarla bölünmüş fütüristik bir şehirde yan yana yaşayan çok farklı bir yer. Tüm gerginliğin ortasında bir Gölge Mareşal, en iyinin en iyisi, her şeyden önce bir görevle görevlendirilmiş durumda: maliyeti ne olursa olsun barışı koru.

• Gölge Marshal Lucas Kellan, eşit parçalar elit asker ve usta casus olarak oynayın. VSA'nın en iyilerini temsil eden ve sürekli olarak kötüleşen soğuk bir savaşı istikrara kavuşturan emekli, seçimleriniz dünya kaderini belirleyecek. 
• Yeni nesil oyunun ölçülü sinemasal atıcısı: Nefes kesen ortamlar, çene düşürücü fütüristik setler ve akıllıca akıllı düşman AI - Killzone Shadow Fall, PS4 ™ sisteminin rakipsiz gücü için gerçek bir vitrindir.
• Fütüristik silah ve gadget'ların geniş bir cephaneliğini kullanın: ISA'nın elit bir faaliyeti olarak, çok amaçlı silahlara ve teknolojiye sahip çok çeşitli silahlarınız var. Bununla birlikte oyun değiştirici, yeteneklerinizi büyük ölçüde arttıran ve yeni taktiksel seçenekler sunan, çok yönlü bir savaş uçağı olan ve sizlerin bir uzantısı olarak işlev gören OWL'dir.

PSN ve SEN hesaplarının kullanımı Hizmet Şartları ve Kullanıcı Sözleşmesi ve geçerli gizlilik politikasına tabidir (sonyentertainmentnetwork.com/terms-of-service & sonyentertainmentnetwork.com/privacy-policy adresindeki koşullara bakınız). * Çevrimiçi multiplayer ayrıca bir PlayStation®Plus aboneliği gerektirir.

Çevrimiçi Oyun (İsteğe Bağlı)

12 Öğeler