FIFA 18

89,00 ₺
Vergi dahil
Adet

Frostbite ™ ve Gerçek Oyuncu Hareket Teknolojisi ile güçlendirilen EA SPORTS ™ FIFA 18, sanal ve gerçek dünyalar arasındaki çizgiyi bulanıklaştırarak, sizi Dünya Oyununun duygularına kaptıran oyuncuları, takımları ve atmosferi canlandırıyor.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA ™ 
Futbolun en büyük turnuvası olan EA SPORTS FIFA 18'deki Dünya Oyununu kutlayın: 2018 FIFA Dünya Kupası Rusya ™. 29 Mayıs'ta ücretsiz * içerik güncellemesiyle FIFA 18 sahiplerine sunulan FIFA Dünya Kupası ™, otantik oyun, takım, stadyum ve daha fazlası ile dünya üzerindeki en büyük turnuvayı yaşamanızı sağlar.

FIFA WORLD CUP ™ ULTIMATE TEAM 
Yeni FIFA Dünya Kupası ™ deneyimi ile FIFA 18'de en popüler modu oynayın. Gözden geçirilmiş bir kimya sistemi, FIFA Dünya Kupası ™ ICONS ve gerçek dünya turnuvası ile ilgili dinamik oyuncu öğeleri sayesinde, FIFA Dünya Kupası ™ Ultimate ekibi hayalinizdeki uluslararası takımı kurmanıza izin veriyor.

Uzaktan Oynatma, PS Vita sistemi ve yeterince güçlü Wi-Fi bağlantısı gerektirir.

Çevrimiçi özellikler bir hesap gerektirir ve hizmet şartlarına ve geçerli gizlilik politikasına tabidir (playstationnetwork.com/terms-of-service & playstationnetwork.com/privacy-policy).

1-4 oyuncu 
Ağ Oyuncuları 2-22 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu 
50 GB minimum kayıt boyutuna erişmek için PlayStation®Plus üyeliğini gerektirir 
DUALSHOCK®4 
Uzaktan Play 
Online Play (İsteğe Bağlı)

25 Öğeler