Doom

79,00 ₺
Vergi dahil
Adet

Şimdi tüm üç premium DLC paketlerini (Kötülük, Cehennem Takibi ve Kan Düşmesi), haritalar, modlar ve silahların yanı sıra Arcade Modu, Fotoğraf Modu ve en yeni Güncelleme 6.66 da dahil olmak üzere tüm özellik güncellemelerini içerir. çok oyunculu ilerlemeyi yenilemenin yanı sıra.

DOOM, vahşice eğlenceli ve zorlu bir modern gün shooter deneyimi olarak geri dönüyor. Acımasız şeytanlar, imkansız yıkıcı silahlar ve hızlı, sıvı hareketi, tek kişilik bir kampanyada Cehennem'in derinliklerinde iblis ordularını yok edip etmemeniz veya çok oyunculu arkadaşlarınızla arkadaşlarınızla rekabet edip etmediğiniz, yoğun, birinci şahıs savaşının temelini oluşturur. modları. Fütürist ve ikonik silahların, yükseltmelerin, hareketin ve gelişmiş bir melee sisteminin cephaneliğini yaratıcı ve şiddetli şekillerde knock-down, slash, stomp, ezmek ve parçalara ayırmak için birleştirin. İçeriğinizi dünyayla kolayca oluşturmak, oynatmak ve paylaşmak için DOOM SnapMap oyun düzenleyicisini kullanarak oyun deneyiminizi genişletin.

Uzaktan Oynatma, PS Vita sistemi ve yeterince güçlü Wi-Fi bağlantısı gerektirir.

Çevrimiçi özellikler bir hesap gerektirir ve hizmet şartlarına ve geçerli gizlilik politikasına tabidir (playstationnetwork.com/terms-of-service & playstationnetwork.com/privacy-policy).

1 Oyuncu 
Ağ Oyuncuları 2-12 
DUALSHOCK®4 
Uzaktan Oynatma 
1080p HD Video Çıkışı 
Çevrimiçi Oynatma (İsteğe Bağlı)

13 Öğeler